Facebook INTECH KRAKÓW ROLETY Instagram INTECH KRAKÓW ROLETY Youtube INTECH KRAKÓW ROLETY

Intech Kraków - rolety, żaluzje, markizy, serwis | Skontaktuj się z nami

Biuro Obsługi Klienta 12 634 11 96, 12 633 73 19, info@intech.pl

Korzyści

Menu

Wysokiej jakości produkt. Możesz mieć pewność, że nasze rolety, żaluzje czy systemy sterowania są solidne, praktyczne i cechują się wysoką estetyką. W końcu sami je produkujemy i dokładnie kontrolujemy każdy etap prac w naszym zakładzie. Wszystkie inne produkty dostarczają nam natomiast tylko sprawdzeni i renomowani producenci.

Dobra cena. Bo żaluzje i rolety otrzymujesz prosto od producenta, a nie pośrednika sprzedaży.

Gwarancja. I to nie tylko na produkty, ale również na wykonany przez nas montaż.

Kompleksowe rozwiązanie. W Intech bierzemy pełną odpowiedzialność za zlecenie, bo wykonujemy je od A do Z: doradzamy klientowi, wykonujemy pomiar, produkujemy rolety i żaluzje, montujemy je, a także zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Szybka realizacja. Jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami, zrobimy wszystko, byś był usatysfakcjonowany. Pomiar przeprowadzimy w przeciągu tygodnia. Oczywiście, w dogodnym dla Ciebie terminie.

Bezpłatne doradztwo. Jako klient nie musisz znać się na roletach, żaluzjach, bramach czy automatyce. My jesteśmy w tej branży specjalistami z 25-letnim stażem i za nasz obowiązek uważamy udzielenie Ci fachowej porady.

Ekologiczne i inteligentne rozwiązania. W ofercie stawiamy na produkty zapewniające oszczędność energii i automatyczne systemy podnoszące komfort domowników.