Facebook INTECH KRAKÓW ROLETY Instagram INTECH KRAKÓW ROLETY Youtube INTECH KRAKÓW ROLETY

Intech Kraków - rolety, żaluzje, markizy, serwis | Skontaktuj się z nami

Biuro Obsługi Klienta 12 634 11 96, 12 633 73 19, info@intech.pl

Jak wybrać pergole?

Menu

BEZPŁATNY POMIAR

Zamów teraz

pergole kraków

Wiosną i latem przyroda na nowo budzi się do życia, a wraz z nią również nasze przydomowe ogrody, ogródki czy działki nabierają barw i blasku. Jak nadać swojej najbliższej przestrzeni dodatkowy wdzięk i nową użyteczność? Znakomitym rozwiązaniem są odpowiednio dobrane do otoczenia pergole. Sprawdź, jak wybrać pergole!

Zalety pergoli

Są to atrakcyjne i niezwykle wszechstronne konstrukcje, które nie tylko wzbogacają przestrzeń ogrodową, ale dostarczają wytchnienia w szczególnie upalne dni, towarzyszą towarzyskim spotkaniom, dzielą poszczególne fragmenty działki, są areną dziecięcych zabaw. Mają więc zarówno bezcenne walory praktyczne, jak i fascynujący potencjał estetyczny. Pergola może być małą oazą spokoju i ciszy, miejscem wytchnienia po pracy. Tworzy przyjazny, kameralny klimat, daje poczucie osobistego komfortu i intymności.

Największą popularnością cieszą się obecnie pergole drewniane, łatwe w montażu i użyteczne na różnych małych przestrzeniach prywatnych: ogrodach, tarasach czy niewielkich balkonach. Pergole ozdabiają także przestrzenie otwarte, powszechnie dostępne, takie jak aleje, deptaki, skwery czy parki. Te proste i zarazem eleganckie konstrukcje bardzo atrakcyjnie komponują się z przyrodą, kamiennymi ozdobami, mostkami, tarasami, oczkami wodnymi i podobnymi elementami małej architektury rekreacyjnej.

Aby jak najlepiej wkomponować pergole w Twoje otoczenie, warto skorzystać z wiedzy i doświadczenia sprawdzonych producentów. Oferują oni pergole w najwyższej jakości wykonania, dzięki zastosowaniu starannie wyselekcjonowanych gatunków drewna. Konstrukcja jest bardzo solidna i wytrzymała, wykazuje dużą odporność na zmienne w naszej strefie klimatycznej warunki atmosferyczne. W okresie wiosenno-letnim jest to szczególnie cenna ochrona przed nagłymi burzami, wichurami czy silnymi opadami deszczu.

 

Pergole w naszej ofercie

Pergole w Krakowie to źródło inspirujących pomysłów na aranżację małej przestrzeni. Obok wysokiej jakości wykonania zapewniamy szlachetność konstrukcji i prostotę montażu. Łatwa instalacja pozwoli szybko ucieszyć się efektami kompozycyjnymi i estetycznymi: dopasowaniem do otaczającej roślinności, ogrodzenia, elementów ozdobnych ogrodu czy działki. W naszej ofercie obok zróżnicowanych kształtów oraz rozmiarów pergoli dostępne są również diagonalne kratki czy donice połączone z pergolami oraz inne konstrukcje towarzyszące.

Pergole w Krakowie to atrakcyjna propozycja również dla tych, którzy chcą pielęgnować swoje pasje ogrodnicze. Pergole służą jako doskonałe stelaże dla wysokich, pnących się roślin, łącząc efekty praktyczne z wizualnymi. Odpowiednia impregnacja ciśnieniowa zapewnia konstrukcji niezbędną trwałość.

Jeśli nadal nie wiesz, jak wybrać pergole, szukasz pomysłu dla swojego ogrodu, tarasu czy balkonu, zależy Ci na urokliwym zakątku umożliwiającym relaks i kontakt z naturą – wybór pergoli w Krakowie na pewno Cię nie zawiedzie!