Facebook INTECH KRAKÓW ROLETY Instagram INTECH KRAKÓW ROLETY Youtube INTECH KRAKÓW ROLETY

Intech Kraków - rolety, żaluzje, markizy, serwis | Skontaktuj się z nami

Biuro Obsługi Klienta 12 634 11 96, 12 633 73 19, info@intech.pl

Blog

Jak odpowiednio wybrać kolor markizy?

markiza

Markizy są idealnym sposobem na uchronienie się przed promieniami słonecznymi, spędzając czas na tarasie czy balkonie. Obecnie wybór takich produktów jest naprawdę ogromny, a na rynku znaleźć można tkaniny w niemal dowolnym odcieniu. Jaki kolor markizy sprawdzi się najlepiej w przypadku Twojej nieruchomości? Dowiedz się, czym kierować się podczas wyboru markizy.

Czym są moduły dachowe?

dach

Moduły dachowe to zestawy konstrukcyjne, najczęściej składające się z prowadnic oraz obracanych piór. Współczesne produkty tego typu często wyposaża się w automatyczny napęd. Takie moduły mają za zadanie chronić przed słońcem i deszczem. Sprawdzają się one świetnie jako osłona umieszczona nad tarasem.

Czym kierować się przy wyborze markizy balkonowej?

markiza balkonowa

Markiza balkonowa to skuteczny sposób na osłonięcie przestrzeni poza budynkiem przed rażącym słońcem. Aby jednak prawidłowo pełniła swoją funkcję, konieczne jest jej właściwe dopasowanie do konstrukcji danego obiektu. Czym należy kierować się, wybierając markizę balkonową? Poznaj najważniejsze zasady w trakcie kupowania takich akcesoriów.